| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți despre N.A.S.A și astronomie?
Și încă ceva:Credeți că va descoperi viața extraterestra in viitorul apropiat?

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

O parere extraordinar de buna. Mai ales despre Elon Mask care este un vizionar si care încearcă sa schimbe lumea cu adevarat in bine. NASA in timp ce studiază universul, Mask si compania lui încearcă sa colonizeze Marte. Cat despre descoperirea vietii extraterestre...eu cred ca sunt diferite proiecte stric dar stric secrete, gen asa de secrete incat multi deputați, senatori, presedinte s-a.m.d din pentagon habar nu au de aceste proiecte care au la baza comunicarea cu extraterestrii. Au fost atatea aparitii ozn pe cer care aveau mii de martori din diferite zone dar și dovezi foarte palpabile cum ar fi interceptarea pe radar a unui obiect zburator sau mai multe neindentificate de catre fortele americane si lansarea a cateva echipaje care sa încerce sa identifice acele obiecte iar in timpul zborului piloții americani nu reuseau sa ii tina pasul deoarece aveau o viteza extrem de mare dar si schimbari bruste de direcție care sunt imposibil de produs cu tehnologia pământească iar in final acele obiecte reuseau sa se propulseze in neant intr-o fractiune de secunde. Fiecare presedinte al Americii in postura de candidat a prezentat planurile de viitor in cazul in care câștigă alegerile iar ce vreau sa subliniez din asta e ca toti, exceptand Trump, au promis ca vor dezvalui marile secrete despre extraterestrii o data ce vor fi presendinti si vor putea avea acces la informațiile care se ascund in pentagon. Si ce sa vezi...nimeni nu a reusit sa dezvăluie ceva in legatura cu extraterestrii pe motiv că nu le.a fost acordat accesul la informatii. Puteau pur și simplu sa spună ca nu exista insa au fost sinceri si au spus ca le.a fost interzis accesul la informatii. Deci ceva acolo tot se afla incat nici insisi președinții nu au acces.