| bleakk a întrebat:

Ce parere aveti? Vor mai exista prietenii reale sau unde se va ajunge cu tehnologia si implicit internetul?
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/......8647_n.mp4

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu unul nu stiu ce va fi. Nu cred ca avansarea tehnologica este un lucru minunat. Cat despre link nu merge.

| T0T a răspuns (pentru bleakk):

Videoclipul are un mesaj clar, poate un pic exagerat, negativ la adresa tehnologiei. Este si ea buna la ceva, dar in unele cazuri ne duce unde nu ar trebui. Tine de noi sa stim in ce mod sa o folosim. Avansarea tehnologica poate intetii acest factor "anti social" la care se face referire in videoclip. Ca o concluzie pe o parte are dreptate dar pe alta cam exagereaza.

| questsoul a răspuns:

Internetul si tehnologia vor deveni o parte din noi (http://stirileprotv.ro/......tor.html), ne-ar fi foarte greu sa traim intr-o lume fara tehnologie.
"O lume foarte personalizată, foarte interactivă şi foarte, foarte interesantă se va dezvălui" Eric Schmidt (Google CEO)