| parazitu_8805 a întrebat:

Ce poti face in viata cu matematica, fizica, informatica si engleza(facultate)

Răspuns Câştigător
| karellen a răspuns:

laughing intreaba-te mai bine ce NU poti face. Toata stiinta si tehnologia moderna, asa cum le cunoastem, sunt bazate pe fizica si matematica. si informatica. faptul ca poti posta acest mesaj aici. faptul ca poti vorbi la mobil. electricitatea. TOT. ce poti face? orice legat de inovare, cercetare, programare etc. adica tot ce inseamna slujbe bine platite - cel putin in lumea civilizata happy

8 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Ai putea sa inventezi masina timpuluiwinking

soothe
| soothe a răspuns:

Daca le stii suficient de bine, poti sa te joci cu ele si altii te platesc bine pentru asta.

| baru a răspuns:

Sti cum cred ca este --- Cum este valul Daca esti pregatit esti facut om Pina acum cativa ani nu era la moda dreptul Cel care l -au facut acum sau facut oameni Cei care acum se apuca nu stiu daca dupa ce vor termina facultatea vor putea exercita o meserie legata de drept avocat notar grefier etc Tot asa si cu matematica Poate va veni timpul cand va fi perfect Dar ca idee principala nu pri cine poate sa faca mate Bravo Pa

| hiphopbeatz a răspuns:

Politehnica cu predare in limba engleza.

| andreiuuutza a răspuns:

Orice!batting eyelashes

| Dominicc a răspuns:

Diverse combinatii

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Ai mare nevoie de acele obiecte enumerate de tine.si de restul dar sunt esentiale mai ales engleza te ajuta.in viata acum fara engleza nici pe calculator nu poti umbla chiar daca e in romana.pe net. aproape mai tot e in engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nik