| Ker0s3x a întrebat:

Ce as putea sa fac in viata cu matematica, informatica si engleza?(facultate)
As vrea sa am un job..nu exagerat de bine platit, dar sa fie cat de cat ceva banuti.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai in programare gasesti destule joburi si chiar bine platite

| redhead13 a răspuns:

Ce n-ai putea sa faci. Asta intreaba-te. Un start de 4000 lei pe luna crezi ca nu-i ok? Ca programator. happy

| Kr1ptoN a răspuns:

Am un prieten, care ii place multe mate si info si acum a ajuns nu stiu ce director pe la Banca Nationala si are peste 30.000 lei salariu, dar asa ii el de cand era mic ii placea sa calculeze cu ajutorul programelor.