| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla, din punct de vedere spiritual, in acceptiunea crestina, daca o ortodoxa se marita cu un musulman?

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Spiritual nu stiu, dar situ ca musulmanii trateaza femeile destul de urat, dar daca voi va iubiti...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Din punct de vedere spiritual nu stiu, dar cunosc multe cazuri cand, daca au locuit in Romania a fost perfect, dupa ce au plecat in tara lui de origine a fost vai de sufletelul lor, erau pur si simplu slugi la familia lui, mai avea si acolo cate una...

| Shery a răspuns:

La mine tata e musulmam, iar mama crestina. La inceput totul a fost relativ ok, dar acum sunt despartiti. Eu imi iubesc foarte mult parintii, pe amandoi, dar sa zicem ca nu m-as marita cu un musulman tongue

| bozo a răspuns:

Cand dragostea e mare nici macar sexul nu mai conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BunulDUMNEZEU, asa-i spunem noi va rade de intrebarea ta si de raspunsurile noastre si va binecuvanta dragostea celor doi, si cu cativa crestino-musulmani mititei si frumosi.