| Young27338273 a întrebat:

Ce se POATE ÎNTÂMPLĂ dacă ies in MIEZUL NOPȚII AFARA? E adevărat că o sa văd o fantoma?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai ceva la bord, e foarte posibil că da

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În miezul nopții, poți vedea multe. Poți avea și viziuni și vedenii. Dacă te uiți pe cer, vei vedea stele, pe care nu le poți vedea ziua, cu toate că ele sunt acolo pe cer și în timpul zilei. Dar le poți vedea noaptea când lumina zilei nu le acoperă. La fel entități mai puțin luminoase, ca fantomele, sunt în jurul tău și în timpul zilei. Dar lumina cea multă și toate problemele pe care le ai de rezolvat în timpul zilei nu te lasă să le vezi, să le simți, să le înțelegi, să intercționezi cu ele. Așa că, dacă ieși afară la miezul nopții, vei vedea stelele de pe cer și dacă nu îți este prea frică și prea groază de lumea nevăzută, vei vedea și fantome.

| relian a răspuns:

Depinde ce ai tras pe nas laughing

| blackann a răspuns:

Clar. Seara apar mereu, nu doar afara. Ia uita-te acum in spatele tau si sub pat.

| Dandinelle a răspuns:

Daca nu ai dormit de cateva zile sau ai consumat diferite substante atnci se poate. Creierasul nostru e in stare de multe. Eu cand ies noaptea la miezul noptii sunt singura fantoma care bantuie zona, dunno laughing

| Robert160 a răspuns:

Eu am ieșit dar nu am văzut. Nici alții nu mi-au spus că au văzut dar sunt unii pe net care spun că există.