| anonim_4396 a întrebat:

Exista fantoma lui bloody mary? E adevarat ca daca stai la miezul noptii in fata oglinzii cu lumanarile aprinse si spui de 3 ori numele ei vine sa te omoare?:-ss

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Salut!
Am auzit si eu in vara de chestia asta. laughing Eram cu rolele cu prietenele mele si tot se plangeau : Dar daca exista? Doamne. laughing
Nu exista. Ce crezi ca dupa isi scoate mainile din oglinda si te ia in lumea mortilor? laughing Nu cred. Iti sugerez sa mai reduci filmele de groaza, uita-te la comedii.Si un timp lasa fantomele, vampirii, strigoii si mai stiu eu ce chestii din astea. Concentreaza-te pe altceva.winking

28 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mituri menite sa fascineze mintea oamenilorwinking
Daca exista Bloody Mary de ce nu ar fi si fantoma lui Vlad Tepes?thinking
Sau nu au loc doua figuri in oglindahee hee

| Silvia a răspuns:

Nu

| rey a răspuns:

Păi posibil, dacă îţi bea sângele, dar dacă bea sânge de la fete virgine a murit de foame de când s-a inventat messu.

| Daniella13 a răspuns:

Daa e adevarat. eu am incercat : O! pfff

rolling on the floor))

| costymaximus a răspuns:

Da, si dupa aia iti bea singele! Va uitati prea mult la filme de groaza, mai urmariti si comedii!

| babygyrl a răspuns:

Doamne fereste. Nu am auzit de asa ceva. Nu cred ca este adevarat. Crede doar in Dumnezeu si nu te mai uita la filme de groaza. Eu le urasc.

| Smile_5509 a răspuns:

Eu a incercat si nu se intampla nimicwinking

| Яùxsi a răspuns:

Eu nu cred nimic. Nici macar nu auzisem de asa ceva.

Dar ia incearca sa vezi raised eyebrows sa te convingi singura laughing

| dean a răspuns:

Beware of darkness - muahhHHHHHHHHH!

| shalimar a răspuns:

Stiam faza asta ca sa il vezi pe necuratul laughing stai linistita nu e adevarat.nu exista fantome, spirite, vampiri, strigoi, varcolaci.chestiile astea au fost inventate in vremurile antice cand stiinta si medicina nu erau avansate. or fi ele cateva chestii inexplicabile, dar crede-ma ca peste cateva sute de ani, se vor explica toate.nu uita ca noi utilizam doar o mica parte a creierului nostru, iar planeta mama nu o cunoastem decat intr-un mic procentaj.asa ca nu mai crede tot ce auzi.

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

No trebuie sa incerclaughing

| pacman a răspuns:

Dapsad exista am incercat si eu... a venit si ma omorat devil

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista. Pe youtube fiecare fata care face acest "ritual " a aprins niste lumanari albe [pentru protectie ]. Deci ar trebui sa o protejeze.
Revenind la lucruri reale, nu exista asa cevawinking.
Daca vrei facem lucru asta impreunawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu stiu si nici de bloody mary.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred este o legenda asa ca nu va mai speriati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma voi ziceti ashaa ca nu exista ca e poveste ca alea alea ia incercatin punteri vreo 6 lum in baie aprinse si rostiti de 3 ori blodi mary dar tare cu curaj in oglinda dar stingeti lum laughing sa vedeti voii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt exista fantome dar nu se vad si nu omoara pe nimeni pentru ca:1)daca mori de duci in rai sau iad, 2)cine mergein iad nu vine pe pamant cine merge in rai vine pe pamant si ne ocroteste si 3)Doamne cu sa iasa cineva sau ceva din oglinda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce prosti nu exista fantome!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Denisa, prosti nu exista fantome! mamsculat la 12:00 noaptea si m-am uitat in oglinda nu este nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vine la spatele tau si intreaba daca donezi sange big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una nu am incercat si nici nu o sa incerc pentru ca eu sunt cam superstitioasa si imi este un pic ei bine poate mai mult frica si cred catusi de putin in fantome stafii si asa mai departe dar nu recunosc la altii. am auzit de ea de la un film de protv cu jennifer love in mesaje de dincolo chestiile ale cred ca sunt axsate pe fapte catusi de putin reale, dar repet eu nu am sa fac asta mai ales singur si la 12 noaptea da ce nu am ceva mai bun de facut cum ar fi dormitubig grin sau mancatutongue laughinglaughinglaughing frate uitati-va la filme politiste sau de dragoste gasiti mai multi fiori la un sarut decat la o fantoma credeti-ma pe minelaughing. insa eu nu recomand la nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o inventatie

| roxyroxy_5043 a răspuns:

Da! am incercat azi noapte
a venit si mia baut sangele:O
si p****a laughingrolling on the floor)
incearca sa vezi
e advwinking
rolling on the floor) mia baut tot ce exista in mine!:O