| anonim_4396 a întrebat:

Ce vi se pare cel mai intrigant in viata de zi cu zi?

17 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Felul in care prostia, mitocania si incultura sunt ridicate la rang de arta.

| Flav a răspuns:

Rasismul si vesnica zicala ''scopul scuza mijloacele'' - banul.

nony
| nony a răspuns:

Gandul ca poate nu mai vad urmatoarea zi.

daniela
| daniela a răspuns:

Modul in care ne trateaza cei ce ne conduc sau cei ce au banii si puterea in mana

| adyth a răspuns:

Faptul ca majoritatea analfabetilor ajung sa ne conduca. Dar de... daca si "iteligentii" astia ar fi inteligenti...ar ajunge si ei acolo...nu? straight face

| SweetCandy a răspuns:

Aroganta

| kathessa a răspuns:

Ca se pierde credinta, ca se irosesc talente, ca se cheltuiesc bani pe masini, perdele, campanii si prostii, dar nu se echipeaza spitale, ca exista incompetenti care conduc oameni inteligenti, ca se invata carte pe rupte dupa care se cistiga un salariu de mizerie, ca ne transformam in adulti fara sa mai putem fi vreodata apropiatii copiilor nostri...
Dar pe tine?

luciana
| luciana a răspuns:

Emisiunile proaste apreciate de mai toti din jurul meu, atata rau cat vad ca exista pretutindeni, - mereu, mereu... si boala care care nu-mi da pace sa ma bucur ca exist ...Lucien.

| ViVi a răspuns:

Egoismul

| ladybird a răspuns:

Tocmai viata de zi cu zi este mult prea intriganta.

| adinescu a răspuns:

Nu ma las afectat de nimic sunt cu durere-n **** si ma simt bine asa cum sunt

| iuliana21 a răspuns:

Ma deranjeaza foarte mult cei ce mint asa cu zambetul pe buze... cei ce fac rau si nu au nici cea mai mica remuscare...

| alle_1861 a răspuns:

Discriminarea de orice tip.

Pace! happy

| Misterious a răspuns:

Rutina! aceeasi rutina...toata ziua buna ziua...8-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca pare ca vin aici cu niste idei si ajung acasa nestiind de ce am plecat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca orice s-ar intimpla trebuiesa mergem inainte fara chiar sa putem rezolva ceva.Ma intriga si ma enerveaza la culme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cancerul, bolile incurabile, moartea copiilor si a tinerilor, dizabilitatile unor persoane, accidentele auto savarsite de inconstienti, care distrug familii. Si aud de astea in fiecare zi.