| tpu_ank a întrebat:

Cum ti se pare viata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...Hmmm...viata...este un cuvant greu de definit...este si buna si rea...si norocoasa si ghinionista...depinde si de Dumnezeu aici... dar in mare cred ca viata si soarta in mare oarte ti-o faci singur...sau cel putin incerci sa o faci cat mai frumoasa si placuta... uneori este dreapta si cinstita iar alte ori este rea si grea...depinde si de om...cum este el in viata de zi cu zi... bun sau rau...cam atat cred eu...sau cel putin la ora astatongue te pup

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Exact asa cum mi-am imaginat-o, cu mici exeptii care nu fac decat sa confirme refrenul "what a beautiful world..."

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Frumoasa, interesanta, plina de necunoscut.

| Pho3nix a răspuns:

Hmmm...nebuna rau.

| r8driver a răspuns:

Foarte grea cand nu ai pe cineva linga tine...

| sHock a răspuns:

Momentan ....am trait si clipe frumoase si clipe destul de uratesad
Insa sper sa fie mai buna...fiindca se poate si mai bine de atat.
happy
te:*

| putzulica a răspuns:

Suisuri, coborasuri.hee hee mi se pare intr-un fel banala... pentru ce traiesti? si in alt fel frumoasa...: traiesti ca sa iubesti.

| simoSTAR a răspuns:

De multe ori nedreapta.

| Slowmotioon a răspuns:

Uneori ne ofera si lucruri bune, si lucruri rele, dar totul depinde de noi cum ne-o facem, si cu ce scop pornim in aceasta viata, putem duce o viata buna daca ne bazam pe unele principii sigure(succes)

| nicko a răspuns:

Foarte nedreapta...

| Nemesis_9263 a răspuns:

Nu am suficienta experienta pentru a spune cum este viata cu adevarat.Pana acum, ea nu reprezinta pentru mine decat un lung sir de evenimente, bune sau rele, peste care sunt nevoita sa trec. Dar tie?happy

| Lary_7052 a răspuns:

Horror straight face...
Traim doar ca sa spunem ca nu traim ...Ciudattt.