| Laugh25 a întrebat:

Ce ziceti voi despre cer?
Ce este cerul?
Ce credeti voi despre cer, stele?
funda...cel mai frumos raspunshappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chestii create de Dumnezeu.

| shadovv a răspuns:

O ciorba in mare parte de hidrogen, tinuta intr un castron de gravitatie, pusa pe foc, dilatandu se continu si crescand in entropie in sensul miscarii timpului.

| Inferno a răspuns:

Cerul nu exista, este o iluzie optica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceru` e cand ajungi la capatu` pamantului si acolo e o panza albastra intinsa sus si umflata de aer pe care e desenate luna si stelele

| ingerasdulke15 a răspuns:

Eu vreau sa cred ca stelele au fost aprine de Dumnezeu ca becuri si ca le.a uitat asa iar cerul eu cred c e o poarta ce nu ne permite sa vedem dincolo de ea sar pute sa se afle ceva fantastic dincolo de ea happy