| anonim_4396 a întrebat:

Cica maine e sfarsitul lumii[again laughing]ce parere aveti? astept opinii... daca maine chiar s-ar sfarsi lumea[... ipotetic vorbind]ce regretati ca nu ati facut/sau ati facut si ce ati vrea sa mai faceti in timpul ramas?

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

Look! TRAIM! Deja mi-l imaginez pe desteptul ala de american cum se face de ras...

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca vine sfarsitul lumii eu va fac cinste cu bere...

| mihaibrasov a răspuns:

M-as da cu parasuta. Dar sfarsituri ale lumii au tot fost in fiecare an de vreo cateva ori. Vorba aia: asta nu e nici primul nici ultimul sfarsit al lumii, e doar alta pacaleala...

| itscloudyoutside a răspuns:

Deci... "ipotetic vorbind", as regreta multe lucruri, pe care nu o sa le insir. Si cam astea sunt lucrurile pe care le-as face in timpul ramas:
1. Mi-as lua adio de la persoanele la care tin cel mai mult.
2. I-as spune cuiva ca il iubesc.
3. As sparge un restaurant chinezesc sa mananc cati creveti vreau pe gratis, oricum nu mai au timp sa-mi faca ceva.
4. As astepta sfarsitu' ascultand Escape The Fate.

| eugenl a răspuns:

Regret ca nu am cunoscut dragostea adevarata

| M.G.R a răspuns:

As regreta ca nu mi-am intemeiat o familie...

| markiTo a răspuns:

Pai in timpu raman...Mi-as lua ramas bun de la adevarati prieteni, Si cei falsi deh:-

| Mary24 a răspuns:

Reallystraight face? Eu nici nu stiamlaughing si nu as mai face nimic mi-as imbratisa familia si as sta cu eathinking altceva nimic,...a da si imi iau ramas bun de la prieteni rolling on the floor)

| Ally99 a răspuns:

Eu nu cred ca va fi sfarsitul lumii! Eu mi-as imbratisa prietenii pentru ultima data rolling on the floor si apoi as petrece timpul ramas cu familiawinking

| aminutza a răspuns:

Sunt niste prosti, de unde sa stie ei cand va fi?(ma refer la televiziune). fundita?