| ExistaMosCraciun a întrebat:

Cine a citit sau citeste cartile lui Serghei Nicolaevici Lazarev? Ce parere aveti despre ideile lui, iar daca ati aprofundat, viata voastra a devenit mai buna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine draga Sorina Lazarev este un mare om! de fapt are o perceptie EXTRASENZORIALA. Am citit Karma pura acum 10 ani iar de atunci viata mea s a schimbat in bine.Intre timp am observat cu atentie diferite persoane din societate si este atit de simplu sa intelegi ce li se intimpla, de ce? si mai ales ce o sa li se intimple?
Practic LAZAREV explica BIBLIA pe intelesul TUTUROR!

2 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun explică:

In sfarsit, cineva care imi impartaseste parerea, deci nu sunt nebuna! Mersi!

| costi a răspuns:

Am citit eu una, nu chiar toata ca m-a plictisit. mi se pare ca abordeaza superficial problemele cazurilor pe care le povesteste, nu exista doar 3-4 cauze pe lumea asta pentru absolut orice problema. si uneori diagnosticile lui mi se par lipsite de orice fundament