| anonim_4396 a întrebat:

Cine naibha e pixie asta de care vorbea lumea pe aci? sia schimbat numele ca vreau s o intreb ceva. va rog eu frumi din thoata inimioara mea utilizatorii care au vb cu ea sa imi spuna cine e si daca stiti cum o cheama pe ig
merci frumos va pup dulce

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai purta tu grija mea si mai lasa declaratiile din privat. laughing Nu are rost sa-ti faci alte conturi ca sa ma contactezi, mai bine ai trece si tu pe la scoala. Lasa fanteziile si fa ceva cu viata ta. Mai mult de 16 ani nu ai, asa ca du-te si invata. laughing
Invata sa scrii si dupa iti raspund. Nu-mi mai cere contul de Instagram pentru ca nu am. laughing
Este clar ce ti-am spus sau trebuie sa vorbeasc pe "limba ta"? happy

| LaviniuA a răspuns:

Sper sa iti raspunda si sa nu fie barbat sau AI laughing Sa fiti iubiti p w p :*

| anonim_4396 explică (pentru LaviniuA):

Ce imatura esti

| vlllaaddd a răspuns:

Mama nebunule, te bagi pe combinații, ai grija cum o iei ca s-ar putea s-o scapi si sa cada in bratele altuia laughing

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

E avocata

| anonim_4396 explică (pentru OSLOMELBOURNE):

A okk