| aaaaaaa1 a întrebat:

Cine stie cum sa imi schimb parola la id de messenger? pls ajutati-ma dau fundita kisskissbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Kitty* a răspuns:

Salut:*
Intri pe messenger, sus la Messenger > My Account Info si iti deschide o pagina Web.Bagi parola, se incarca o noua pagina.Acolo cauti CHANGE YOUR PASSWORD, dai click si trebuie sa bagi parola veche si de 2 ori parola noua.Succeshappy
Papaa:*

5 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Intri pe mail.yahoo.com, si iti schimbi parola contului de e-mail. Contul de messenger este de fapt contul de e-mail.
Numai bine, Shinwinking

| aaaaaaa1 explică:

Alexxandru25 la Verify your identity ce fac?thinkingthinking

| aaaaaaa1 explică:

Alexxandru25 nu iti dau big grin pentru ca nu am putut big grin tongue

| alexxi a răspuns:

Iesi de pe id si acolo jos scrie forgot your porwols dai acolo completezi ce trebuie si iti arata parola noua si veche succes

| alexxi a răspuns:

Imi dai fundita te rog