| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie? Vreau sa-mi dau metin2.ro pe imagine mica si nu mi se deschid optiunile! Cine stie dc? Ca celelalte mi se deschid.Va rog spuneti-mi!

7 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

De la setari.inainte de a intra in joc...game setup...deselectezi optiunea run full screen

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau ceva cu config in folder

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La maus pe rotita dai in inainte si vezi imaginea mare. Daca vrei imagine mica mergi cu mana in inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra in folderu de metin dai la config si dai imagine 800%X800 ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate asteapta cateva zile si mege

| Alyna_1018 a răspuns:

Poate fi o eroare sau ai un virus in pc. Reinstaleaza jocul si poate ca va mergewinking

| miley_5088 a răspuns:

A prindete de cur si sari in sus
asa bana bada hsydbc