| Mihalachi_Ionela_1998 a întrebat:

Am facut niste inregistrari video cu o camera spion si nu reusesc sa-le deschid cu niciun program la calculator, dandu-mi eroare de codec,va ro sa-mi spuneti, care stie cum as putea sa le deschid.Va multumesc.Rog multa seriozitate

2 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

QuickTime 7 pentru Windows.
Instaleaza si BSplayer. La instalare va *descarca automat codecurile video necesare. (*trebuie internet la instalare)

Lucrez cu fisiere video/audio, iar QuickTime si BSplayer sunt singurele playere care le folosesc pentru a deschide orice video!

| shannygelu a răspuns:

Ce format au fisierele video?