| PRoMeTHeUM a întrebat:

Credeti ca exista Aliens? O dovada pls. am vazut atatea filme si documentare ca nu stiu ce sa cred. Ofer fnda celui mai convingator

Răspuns Câştigător
| stefand195 a răspuns:

Http://www.crimetime.ro/......video.html
sunt sigur ca este real te sfatuiesc sa te uiti vei afla lucruri interesante funda plz >_

10 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Da pe platourile de la Hollywood.

| wales a răspuns:

Întrebarea ta demonstrează un singur fapt: Toate speculațiile despre existența extratereștrilor are ca sursă de inspirație filmele și documentarele vizionate de la vârste fragede instalate foarte bine în subconștient.

| FucktheSystem a răspuns:

De Aliens nu știu, de extra-tereștrii eu zic că-i posibil.winking

| MMihai a răspuns:

Că au existat civilizații extra-terestre este incontestabil!

| MMihai a răspuns:

Un alt copil a pus o întrebare despre Extratereștrii și i-am copiat câte ceva de pe net despre Ex- t.
Citește ce am copiat pentru acel băiat
http://www.tpu.ro/......incidenta/

| Jeremy1 a răspuns:

Aliens fara Predators nu merge.

| houyhnhnm a răspuns:

Nu, da exista Predators.

Răspuns utilizator avertizat
| andreuta88 a răspuns:

Sincer...eu una cred...acum tu trebuie sa crezi in tine nu in niste dovezi care pot sa fie trucate, eu una cred ca undeva in universul nostru mare mai exista si alta forma de viatahappy sper ca te-am ajutat pup:*

| allexxander a răspuns:

Hei parerea mea este ca exista.In lume exista mult mai multe lucruri decat stiu oamenii de rand.Asa ca daca s-a auzit de ei trebuie sa existe.