| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți că există civilizații extraterestre sau viața pe alte planete?(inteligenta)Oare se va descoperi în viitorul apropiat așa ceva? Despre O.Z.N.-uri ce credeți? Ar fi dovezi posibile de existența? Oficial nu s-a descoperit viața inteligență și nici neinteligenta dar exista mari șanse să se descopere de către oamenii de știință. Pana atunci să dăm drumul la speculații.Credeti că există?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Bineinteles ca au existat si inca mai exista, chiar daca nu interactionam cu ei intr-un mod direct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is 100% sigur ca exista viata neinteligenta. Cat despre viata inteligenta este mai dificil sa dam o parere, Ce inseamna inteligenta : Toate calitatiile omenesti pot fi regasite la animale.