| Morrigan a întrebat:

Credeti ca exista fome de viata inteligenta pe alte planete care pot ajunge la noi, mai exact extraterestrii si OZN-uri? cei care nu cred, ce va face sa va indoiti de existenta lor?

5 răspunsuri:
| Razvanel93 a răspuns:

In tot Universul asta mare sigur existe forme de viata inteligente in plus sunt foarte multe dovezi si relatari ale oamenilor

| RAY a răspuns:

Sunt foarte multe stele in univers, cred ca exista viata in univers asa cum a evoluat pe pamant va evolua oriunde in univers unde sunt indeplinte niste conditii favorabile vietii, poate este sub forma bactariena, poate sunt doar dinozaurii, cine stie dar evolutia e peste tot la fel ca si legiile fizicii, de ce nu i gasim, abia am ajuns pe luna gandeste la stele care sunt la 10, 100, 1000 de ani lumina

| victorandrei a răspuns:

Avand in vedere ca universul este fff mare, oricine se poate gandi ca exista o posibilitate cat de mica sa se dezvolte viata si pe alta planeta.
OZN urile au fost inventate (prin 1940 - 1950) cu scopul de a distrage atentia "prostimii" de la lucrurile cu adevarat importante de la acea vreme

| DubstepQueen a răspuns:

Inainte nu credeam, dar acum cred.
Eram afara pe terasa, cu o prietena si mama.Mancam niste prajituri.Eu si prietena mea ne uitam pe cer(fiindca inainte sa iesim afara ne-am uitat la videoclipuri cu ozn-uri si ne tot puneam intrebari in legatura cu ele.
Trecusera vreo 20 minute de cand ne.am oprit a privi cerul. Vroiam sa intram in casa, dar inainte am mai privit odata cerul.Nu e minciuna ceea ce va zic! Am vazut niste puncte albastre, care zburau repede.Mama cand a vazut ne-a zis sa intram in casa mai repede...:-s
Sa stii ca eu stau in zona Galati-ului, si se tot spun ca sunt extraterestrii pe aici :-s

| rockmeout a răspuns:

Sincer,eu cred ca exista si alte forme de viata. Universul este foarte mare, iar noi nu putem sti ce se afla in celelalte galaxii, dar, prin atatea stele, este imposibil sa nu existe si alte forme de viata.