| AvalohAlyn a întrebat:

Credeti ca exista viata inteligenta in afara Terrei? Se vor descoperi planete locuibile? Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Deja s-au descoperit 7 planete din care 3 locuibile sau ceva de genul, spune-mi daca gresesc. In fine, daca exista o infinitate de universuri, chiar crezi ca suntem singuri? Pamantul este urias pentru un om, nu mai zic de sistemul solar, galaxia, universul... Si teoria ca exista o infinitate deja iti da raspunsul.

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Sigur exista si sigur se stie demult de asta, dar nu ni se comunica si noua.

| Mayhem666 a răspuns:

Da la primele doua intrebari.

| Ironwin a răspuns:

Sigur exista viata in afara pamantului, sigur se vor descoperi alte planete. Intrebarea este : Cand?

| RoxanaY a răspuns:

Nu cred pentru ca Biblia spune ca noi suntem singurii si planeta noastra este singura care are viata.

| Ionute2018 a răspuns:

Da... Mai intelgigente ca noi chiar de s-au putut ascunde foarte bine