| anonim_4396 a întrebat:

CREDETI CA EXTRATERESTRII STIU CA EXISTAM?!

Răspuns Câştigător
| Bianca26bb a răspuns:

Prima intrebare ar fi : Exista extraterestri? big grin

18 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Pai normal...de cand eram maimutzewinking

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Eu cred ca in curand vor raspunde pe TPU laughing
Oricum sunt convinsa ca stiu si ei ca exista, cel putin teoretic, ca exista si alte culturi si civilizatii.

Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ca stiu de noi. Dar cand a vazut ce este la noi in tara, mai bine ne ocolesc... big grin

| juniper a răspuns:

De ce sa nu stie, adica noi locuim pe o planeta albastra care are viata, deci normal ca trebuie sa stie.

| viorel2c a răspuns:

Tu nu ai vazut in filme ca extraterestrii stiu ca exista doar USA? De Romania nici americanii nu prea au auzit, ET nici atat.

| kh1ss a răspuns:

Nu cred ca exista

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Normal ca stiu... daca noi stim de ei...si ei stiu de noi!

| yadora a răspuns:

Sunt deja printre noi... dar daca am sti care s-ar produce un mare haossss...

| DenissaDeea a răspuns:

Probabil ca stiu ca existam la fel cum stim si noi de ei. dar la noi in romania e criza si si-a indreptat directia in alta parte!

| afrodita17 a răspuns:

Stiu...stiu...imi bat in teava in fiecare seara ca sunt prea galagioasa...si oricum, am observat ca si interactioneaza cu postasul...in special cand le aduce pensia... of of... dar pana cand? abia astept sa le vina ''nava '' si sa ii ia pe toti...de fapt nu chiar pe toti...doar aia enervanti...happywinking

| alina_8976 a răspuns:

Da. in mod cert, extraterestrii exista, stiu ca existam, pentru ca din multe surse am inteles ca sunt pintre noi happy. Cum a zis si marea prezicatoare Vanga, Romania este un taram sfant, si, noi suntem un popor "ales", asa ca. hai sa nu ne mai subestimam. Tara noastra este asa, nu din cauza noastra, ci a "marilor puteri" ce ne controleaza intreaga lume. De fapt, tarile mai instarite sunt cele care ne manipuleaza. Daca eram atat de neinsemnati ca popor si ca tara, de ce ne-au saracit? Daca tot nu suntem un pericol pentru ei. Fiti mandrii ca sunteti romani, si mai tarziu veti intelege de cehappy

| BluePuff_3062 a răspuns:

Daca exista, da.

| giulia_6563 a răspuns:

Da exista cum noi ne aflam in galaxie adc existam, exista si alte galaxii unde traiesc alte specii poate cine stie exact ca noi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca le pasa, la cat de amarati suntem ca specie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, bineinteles! Si ne studiaza si se minuneaza ce rasa mai suntem si noi... exact cum facem noi cu microbii, la microscop!(...)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt sigura ca exista. Circula multe email-uri si filme cu pers care au intrat in contact cu ei. Chiar daca 80% mint, ceva tot e adevarat. Fum fara o scanteie de foc macar, nu iese. Daca stiu ca existam? Normal. Poate nu toti, din toate galaxiile din tot universul asta infinit, nu toti stiu de noi. Dar sunt destui care stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.cred ca stiu de existenta noastra.si cred ca ne vor contacta candva.

| DeeA8o8 a răspuns:

Se poate ca, daca exista extraterestri, sa se intrebe si ei, asemenea noua, daca existam.