| HD6685 a întrebat:

Credeti ca fantomele exista?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Există pe dracu'!

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Unii susțin că ar exista fantome.
Eu nu am nici o dovadă, că ar exista fantome!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus, eu cred în existența unor entități. Agreez denumirea de spirite și sunt convinsă că acestea sunt printre noi.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu se stie.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Te uiti acum la fenomene strani?
cred si mi-e frica.laughing
poate si-au pus fenomenele stranii amprenta pe mine dar mie tot mi-e frica...
cum a zis @EuSiCuMine cele din fenomene stranii cred ca sunt adevarate dar mai pun si ei ca sa fie mai scary.

| EuSiCuMine a răspuns:

Orice e posibil. Fantomele sunt spirite chinuite care nu ai avut o viata frumoasa si un sfarsit fericit. Cum a spus o data cineva "sa-ti fie frica de vii, dar niciodata de morti". Cum ar fi Fenomene Stranii... eu cred ca acele episoade sunt adevarate dar nu intotalitate. Sigur au mai pus si ei ceva pentru a fi mai "atragator" si inspaimantator. Tot asa este si acolo, spirite chinuite care nu pot sta in pace si vor sa fie singure fara sa fie deranjate de oamenii care vin acolo. Nu cred ca fantomele sunt rele. doar spirite chinuite care cauta odihna meritata love struck

| VacutzaRoscata a răspuns:

Exista spirite

| BlueR a răspuns:

Nu, parerea mea ca exista doar in mintea noastra. Si in videoclipurile falsificate. Salut!

| Kristinake a răspuns:

Da,exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea multe de spus despre acest subiect. Fantomele pot fi de mai multe " feluri ", de exemplu pot fi entitati din alte dimensiuni, persoane umane din lumi paralele prinse in timp sau din cauza unor alunecari temporale in timp, energia umana pur si simplu, si cine stie ce mai poate fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista fantome.Este doar o metoda de a lua bani de la naivi ca multe alte metode.Asa ca stai linistit.Nu exista 100%.

| JadeT a răspuns:

Fantomele nu exista, exista doar spiritele unor oameni care au murit neimplinti.adica daca s-au certat cu cineva si nu au apucat sa ceara scuze s-au diferite motive.

| andreeasiioana1_4190 a răspuns:

Nu...nu existalove struck