| BornFree a întrebat:

Credeti ca fantomele exista?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Spiritul și fantoma sunt 2 lucruri diferite! Spiritul există, însă fantomele nu. Fantomele sunt halucinații ale oamenilor bolnavi.
O persoană este foarte afectată de moartea cuieva și îmaginează ca vede persoana moartă, fața celui decedat îi apare veșnic în față. Acel om înebunește și nu mai distinge realitatea de ficțiune.

16 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. straight face Chiar aseara am vazut o emisiune gen si totusi nu cred ca oamenii aia inventeaza, adica nu e de gluma cu asa ceva.

| AddaXD a răspuns:

Intr-un fel...

| AddaXD a răspuns:

In mintile unora si in filme clar da...

| RфZaημtzα a răspuns:

Nu exista.

| Dove a răspuns:

Sti era si un banc sec:
Fantoma 1 o intreaba pe fantoma 2:M-ai tu crezi in oameni?

| zerozero a răspuns:

Clar nu!

| laurentiu a răspuns:

Nu.eu cred in cearsafuri albe

| Mihay4 a răspuns:

Nu, dacă ar fi aş fugi cu ea în lumea doar dacă e frumoasă laughing

| Vlad132 a răspuns:

Da...sunt o grama de chestii care arata acest lucru

| alicexs a răspuns:

Fantome nu. nu cred dar. spiritele sunt printre noi. mi-a murit un verisor acum ceva timp si de atunci cateodata ii simt prezenta parca si mirosul. intr-un timp eram foarte speriata nu stiam ce sa fac. credeam ca ma cheama la el.adica vrea sa mor si eu

| AdrianaINNA a răspuns:

Nu

| AdrianaINNA a răspuns:

Exista oameni care spun ca au vazut fantome...eu nu cred ca exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar fantome dar noi cei care suntem mai mici si ne sperie altii credem.si asa ne imaginam noi totul si gata zicem ca sunt fantome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu exista. doar noi ni le imaginambig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred. Doar extraterestrii(pe bune).