| TheXFactor a întrebat:

Voi credeti ca fantomele exista?

Răspuns Câştigător
| TheJeryk0 a răspuns:

Fantomele nu, dracii da.
Si spun asta pentru ca i-am vazut atat in realitate cat si in vis. de mai multe ori. =).
Fantomele nu exista pentru ca nu are sens, cred ca atunci cand spui fantoma te referi la spiritul unui om... nu cred ca exista fantome.

20 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Da cred ca exista. Si pot sa zic ca demoni exista si mai sigur.

| FucktheSystem a răspuns:

Si o zic din propia experienta, sincer ma bucur ca am avut ocazia sa vad o casa bantuita.

| chelstone a răspuns:

Exista fantome, sunt suflete nelinistite, sufletele unor persoane ce au fost supuse la chinuri, si apoi omorate bantuie pentru ca sunt nelinistite, cauta ajutor pentru a se putea linisti...

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu exista.

| Azazel_2358 a răspuns:

Nu prea cred dar daca vrei gasesti pe net si te poti juca un pic cu focu'

| haifisch a răspuns:

Dar fantomele cred in oameni?

| bebelusa_9541 a răspuns:

Eu personal nu cred in fantome demoni vazuti varcolaci etc. pentru ca daca ai credinta in D-zeu toate se spulbera si nu iti mai e frica de aceste lucruri! In schimb o prietena f buna de-a mea intr-o seara se uita din pat pe geam si a aparut deodata asa ca o femeie alba cu un copil mik si l-am chemat repede pe taiksu' sa ii arate si ea tot mai vedea femeia aia la geam dar tatal ei nu si tot o intreba ce se intampla cu ea ca de fapt pe geam nu e nimic! Deci poate i doar iluzie optik sau cine stiesmugsmugsmug

| ombladon a răspuns:

@vashkkk123 trebuia sa o prinzi cu un aspirator laughing

| ionutzz2590 a răspuns:

Fantome poate spirit ale oamenilor care nu se pot odihni in pake sau duhuri rele

| Alucard95 a răspuns:

Eu cred ca da deoarece.Parintii mei au plecat de acasa la o nunta cam pe la 22.30 si eu stiam ca nu mai e nimeni acasa decat eu si totusi auzeam zgomote in bucatarie.Mi-am pus plapuma pe cap si am adormit ca imi era frica sa mai stau treaz.Asa ca eu cred in fantome.Dai funda?

| catafreestyle a răspuns:

Poate-dar eu am facut cateva vraji in trecut si meditatie, si cred ca totul tine de puterea minti, daca crezi in ele ele exista pentru tine si daca nu nu

| catafreestyle a răspuns:

Parerea mea, na

| catafreestyle a răspuns:

Si sunt un tip ce gandeste si logic dar si imaginar-
cred ca vi s-a intamplat ca atunci cand va intoarceti brusc sa vedeti ceva alb
pai, ar putea fi o fantoma, doar ca e rapida si nu se lasa vazutawinking

| Tinkabell a răspuns:

laughing poate.dar sincera as vrea sa stew si sa le vad rolling on the floor) [scuze sunt visatoare] laughing day dreaming uh crezi?

| TheXFactor explică:

An pus intrebarea pentru ca, azi, am vazut hipul unui om intr-un geam (fantoma) iar apoi imediat dupa un craniu oare am iluzii?
Dar demonii sau satana?

| TheXFactor explică:

Da, ti-am zis si de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care fantome? ca sant mai multe?

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Nu! normal ca nu exista! dc tu crezi? (cosmin)

| bianca_8218 a răspuns:

Desi este greu de crezut fantomele exista. De fapt fantomele sunt entitati ce nu-si gasesc de obicei locul. Daca vrei o dovada clara uitate la vanatori de fantome si o sa fii surprins

| Noemi_6365 a răspuns:

Nu nu te speria e doar o poveste copilaroasarolling on the floor