| AngellSthefan a întrebat:

Vreau o explicatie despre Michael Jacasaon. Dau funtita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jacasaon? Poate Michael Jackson. Ce explicaţie să îţi dăm? De ce a murit? Stop cardiac.Citeşte pe aici:

Decesul

In dupa-amiaza zilei de 25 iunie 2009, Michael Jackson a suferit un stop cardiac la casa închiriată din Holmby Hills, Los Angeles. A fost găsit cu pulsul scăzut de către medicul personal, însă încercarea de a-l resuscita a eşuat.Echipa de paramedici a primit un apel la 911 la ora 12:22 p. m. (ora locală), ajungând la faţa locului după trei minute şi şaptesprezece secunde. A fost raportat că acesta nu respira şi au fost făcute manevre de resuscitare cardiopulmonară la faţa locului, apoi au dus pacientul, care intrase în comă, la Centrul Medical UCLA.Decesul a fost declarat în jurul orei 14:26 (ora locală) în aceeaşi zi.Autorităţile au programat o autopsie, presa făcând multe speculaţii în legătură cu cauza morţii. Funeraliile au avut loc pe 7 iulie 2009 în Los Angeles, familia lui participând la o ceremonie privată organizată în cimitirul Forest Lawn, iar la Staples Center a avut loc omagiul public.Coşciugul a fost prezent în acest loc pe tot parcursul ceremoniei ce a fost urmărită de peste 2. 5 miliarde de oameni din intreaga lume, însă nu se cunoaşte încă locul exact al înmormântării.

Mai multe despre Michael Jackson aici:

http://ro.wikipedia.org/wiki/Michael_Jackson

9 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Asta e ca şi "întrebarea" aia de pe site: "Nu'mi place sosul"... ce să'ţi explicăm? Cum a murit, cum s-a născut, cum a ajuns cântăreţ?

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Michael Jacasaon thinking nu-l cunosc! confused
Data viitoare cand vrei ajutor da mai multe detalii si scrie corect!hee hee

| FeFy` a răspuns:

Poi singura explicatie este ca se numeste Michael Jackson nu Michael Jacasaon.

| Marian™® a răspuns:

El este nascut pe 26 iulie 1958 il cheama michael jackson a murit de : stpo cardiac aveea 2 copii ei erau fete una de 13 ani si una de 9 ani era cantaret din 14 august era cel mai bun cantaret. mi-ai promis fundita. de ce esti rau si nu imi dai?crying

| gaabitaa95 a răspuns:

Explicati?! About what? Poate informatii.pai ice_tea13 si te ajuthappy cu orice vrei sa stii.Si despre Michael Jackson nu Jacasaon despre el din pacate nu stiu nimic.

| Pana a răspuns:

Poftim?!

| Roxxu13 a răspuns:

Sunt multe de vb despre michael Jackson da un subiect d discutie despre el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce explicatie doresti? eu sunt un izvor de informatii in legatura cu cel care a fost si este THE KING OF POP. da-mi un msj in privat si raspund orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E batran omu, e megastar, gata, s-a retras din viata publica, e satul omu. binenteles, piese noi deale lui vor aparea inca ceva vreme, sub pretextul ca,, erau ascunse de pe vremea cand traia". si uite-asa america face bani, si el la fel