| AvalohAlyn a întrebat:

Credeti in DESTIN sau consideri ca el nu exista?

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Mark Twain a spus că cele mai importante momente în viață sunt atunci când te naști și atunci când ai aflat de ce ai făcut-o.
Eu cred că nimic nu este întâmplător, dar mai cred că destinul poate fi totuși modificat uneori.

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Posibil

| Anonimuserr a răspuns:

Destinul există fără doar şi poate.
Destinul îţi este scris de sus. Cum îţi explici că o persoană îşi arde karma zboară cu avionul de 100 de ori şi nua ren imic, ba din contră e fericit şi o persoană zboardă o singură dată şi moare înaccident aviatic. Aşa i-a fost scris.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da.

| Florentina9210 a răspuns:

Destinul ti-l mai faci si tu cu mana ta!

| Dariusuu a răspuns:

Suntem ce alegem să fim. Așa că hai să fim un pic cât de cât raționali.

Totul e doar o alegere. Chiar și atunci când refuzi să alegi tot e o alegere.

| Dragosdoar a răspuns:

Da,cred in el, recunosc

| ABCD122 a răspuns:

Consider ca destinul ti-l faci cu mana ta.