| Ade a întrebat:

Credeti in paranormal? Eu nu am crezut...Pana nu mi s-au intamplat.

15 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ti s-a intamplat pe naiba, dar va place sa epatati. Daca acum 200 de ani ti-ar fi zis cineva ca omul o sa ajunga pe Luna, ce zici, nu-l credeai nebun pe ala? Asa si cu ce ai patit /vazut matale. Are explicatie stiintifica, iar cum tu nu cunosti treaburile astea, ai zis repede ca-i paranormal. E mai simplu, cred si eu.

| NoChanceForUs a răspuns:

@Sorin : Posibil cum spui tu, dar eu tot vreau să mi se explice mai exact în ce condiții apare prostia, că tot nu-mi dau seama și zic că e ceva panaranormal sau mâna domnului poate?

| Andrei7520152 a răspuns:

@Zoe ar vedea umbra ei, deci si'ar da seama (probabil) ca cineva se uita prin vizor. dar ce e paranormal intr'un obsedat sexual?

Răspuns utilizator avertizat
| 4b a răspuns:

Io nu cred, e o prostie si chestia asta; da acum pe bune, ce satana ai patit?sad

| ELLSSA a răspuns:

Si ce ti s-a putut intampla?

| Licuriici a răspuns:

Tot ce vroiam sa iti zic eu vad ca ti-a spus @Vizitiul deci nu mai are rost sa repet. sad

| WhiteWolf7 a răspuns:

Oe, celalalt nu vede prin vizor. Daca vrei paranormal adevarat, da-mi un mesaj privat si iti povestesc din proprii amintiri, si din ce mi-au povestit prietenii, prietena.

| ynna93 a răspuns:

Am avut o chestie din asta la tara.si nu credeam pana atunci.:-s

| Niros19 a răspuns:

Vizitiul sa stii ca nu tot are o explicatie stintifica

| Andreealovechocolate a răspuns:

Nu stiu ce sa spun.Intr-un fel cred ca e o prostie dar in altfel cred...

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Da...da cred in paranormal...dar as vrea si eu sa shtyu ce ti s-a intamplat

plz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai,la mine cam scartie mobila din casa. oare ce o fi? si intr-o seara cand dormeam, a iesit oooo.umbra sau persoana din sifonier, a susotit ceva la usa si a plecat.am iesit mai tarziu si usa era inchisa.tu stii ce m-am speriat? ce crezi ca e? ca eu am auzit si usa de la lift trantindu-se?

| Zoe_6740 a răspuns:

Iti zic o faza care mi-a povestit-o o prietena, nu stiu daca e adevarata sau daca m-a mintit, dar cica in fiecare zi la aceeasi ora, 4 sau 3 dupamiaza fix suna cineva la usa, si cand se uita pe vizor nu e nimeni, dar in fiecare zi. Ea a crezut ca poate ii face vre-unul vreo farsa, dar cica a stat ea langa usa, si la ora respectiva cand a sunat s-a uitat repede pe vizor si nu era nimeni. Si mi-a mai zis ca o data i-a sunat unu la usa si cand s- a uitat era un ciudat care se plimba in fata usii ei si se uita foarte ciudat...Cand te uiti pe vizor, celalalt vede asta, nu?

| SickBooM a răspuns:

Ce ti s-a intamplat?