| yoonny a întrebat:

Credeti in spusele din filmulet?

Vi s-au intamplat lucruri asemanatoare?

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| Kramerwalt a răspuns:

Satana incearca sa te puna la incercare(cu idoteniile de la TV)iar daca tu cazi in plasa o sa-si bata joc de tine cum vrea el! Trebuie doar sa tii ca nu-ti poate face nimic! Nu te poate atinge, nu-ti poate face nimi daca nu-l lasi si-l iubesti pe Dumnezeu!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma ca sa fiu sincer...nici nu cred, dar nici nu infirm!
Ca un om rational as spune nu ...nu prea cred in astfel de lucruri
Dar in acelasi timp nu o sa ma prinzi ca umbland prin cimitire la miezul noptii!
Adevarat sau nu....sincer nici nu prea am chef sa aflu

| ateu a răspuns:

Fi serios aia vor audienta de ce nu poate demonstra prin dovezi ca exista fantome adica ele se arata doar la cei cred in asa ceva? aia e cand iei heroina tu doar vezi ingeri