| anonim_4396 a întrebat:

Cum a influentat mitul zburatorului gandurile fetelor din perioada contemporana?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dar l-au citit?

16 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Le-a convins sa se faca stewardese.

| 220V a răspuns:

Pai multe fete nu mai viseaza la acel zburator care le vine la fereastra si le sopteste la ureche ce simte pentru ele, multe fete vizeaza la Gigi Gaozarul cu mercedes si cu lanturi la gat si la maini, si cu manelele la maxim in masina

| Magnifico a răspuns:

Le aparea in vis (in vis si numai in vis) si le atragea spre el(le spunea vorbe dulci,si cat de frumoasa ar fi viata lor cu el,etc) astfel ca multe nu rezistau si s-au dus la el ceea ce insemna ca trebuia sa isi abandoneze corpul fizic, cu alte cuvinte, ele mureau fiind atrase de perfectiunea si frumusetea "zburatorului"happy

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns (pentru Magnifico):

Aaa.si ce traba are asta cu perioada contemporana? asta e mitul.eu am intrebat altceva

| Magnifico a răspuns (pentru NuStiuNimicNiciodata):

Ok.Dupa parerea mea e la fel cu ce a spus si "220V" azi toate vor perfectiune,bani,masini,avioane, casa de lux, insule si tot asastraight face

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns (pentru Magnifico):

De ce te referi la toate.stiu ca majoritatea din ziua de azi sunt lovite de asteroizi.dar nu te poti referi la intrega populatie feminina ca ar fi asa.

| Magnifico a răspuns (pentru NuStiuNimicNiciodata):

Mi-a fost mai usor sa spun la general decat sa incerc sa gesesc nume de astfel de persoane dar nu spun ca sunt toate asa si nici nu o cred.Baftawinking

| Infraverde a răspuns:

"Iar vrea distrusa aia de română să citesc nu ş' ce operă."

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns (pentru Infraverde):

Nu honey, daca vrei sa stii ma interesa personal parerea celorlalti.asa ca taci dracu si cara-te

| Infraverde a răspuns (pentru NuStiuNimicNiciodata):

Ce eşti aşa în ofensivă, fată, vezi că faci riduri. Eu ţi-am răspuns la întrebare, nu te-am jignit, nu trebuie să fii aşa o scorpie. Ia-ţi o zi liberă, du-te la spa, fă sex sălbatic pe toţi pereţii, pe toate mesele, şi nu îţi mai elibera frustrările p-aici, că pute. Baftă! kiss

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns (pentru Infraverde):

Uhm.frumoaso.ce n-ai inteles din "taci dracu si cara-te"? si nu mi-ai raspuns la intrebare asa ca poti sa-ti iei micutul ego si sa te muti in alta parte

| Infraverde a răspuns (pentru NuStiuNimicNiciodata):

Obligă-mă laughing. Şi da, ţi-am răspuns la întrebare. Dacă eşti atât de involuată încât să nu înţelegi, nu mai e problema mea.

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns (pentru Infraverde):

Involuata sa stii ca esti tu.copchilas. Intelege intrebarea si apoi raspunde. Daca raspunsul nu este formulat corect logic ca vei fi luata drept o proasta care se baga in seama.

| Infraverde a răspuns (pentru NuStiuNimicNiciodata):

Parol, tanti, nu eşti deloc originală, stafidito. Răspunsul meu e formulat corect, eşti tu prea încuiată să vezi legătura tongue

| micheline19 a răspuns:

Perioada contemporana noua sau perioada in care acest mit a aparut?

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns (pentru micheline19):

Perioada contemporana noua