| anonim_4396 a întrebat:

Cum aţi descrie comportamentul unei persoane nebune de fericire?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

"Pfoaiiiiiiiiii, c.ieeeeeeeeeeeeeeeeee, baga-mi-as daralaul in vizuina maica-tii, vaiii, da-mi-as foc pe timp de vara!" Cam asta e descrierea, in mare. Lipseste gesticulatia. Nu-s nici nebun, nici trivial, sunt doar diferit... Diferit, cand sunt nebun de fericit. Cred ca mi s-a tulburat gandirea din cauza adrenalinei harciogului de sub fata cu anormalitatiile, care se afla sub baiatul care, inca, se uita la desenele cu bebe vidra si bebe batar. Cugeteaza, tinere, manca-ti-as ultima masa.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să înțeleg că l-ai cunoscut pe bunicu'?
E așa de când și-a pus dinții și a aflat de RedTube.

| harciog a răspuns:

Demential.Incep sa cred ca ma lovestea fericirea sau sint dement din nastere.

| Ecea a răspuns:

Deseori,nebunia este confundata cu schizofrenia.
Citeste cate ceva despre Salvador Dali, el chiar era un om nebun.

| Woodenpints91 a răspuns:

Alerga în pielea goală pe stradă, cu o eşarfă curcubeu ce-i atârnă la gât, şi împarte iepuraşi de pluş la toată lumea.

| MâţulMov a răspuns:

Pai, cam cum as fece eu daca as lua premiul 1 sau daca as castiga la loto.

| Eatmygun a răspuns:

Energetic, gandirea nu e foarte limpede din cauza adrenalinei.

| giulia890 a răspuns:

Anormal big grin

| Xennofull a răspuns:

Superlaughing)...E bine
ca.se simte binelaughing)