| Voodoo20 a întrebat:

Cum Credeti ca va arata Romania in 2036?

Răspuns Câştigător
| Rapunzell a răspuns:

Ciopartita.

6 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Pe cale de disparitie.

| DBlack a răspuns:

Romania o sa aiba un alt nume peste 20 de ani. cu siguranta happy or sa se schimbe atatea, incat multi n'o i asa-si aduca aminte ca aic fost candva, Romania. ori romanii or sa se trezeasca si o sa inceapa cu adevarat o revolutie (nu o lovitura de stat) ori...

| Fineness a răspuns:

Romanii nu o sa mai vorbeasca romana, ci engleza big grin

| Încrucişătorul a răspuns:

Am facut un pariu cu un prieten: Rromania nu va mai exista peste 50 de ani. Multe se pot intampla intr-un juma' de secol dar vedem care are dreptate, pă putin.

| YoYoLicious a răspuns:

Pacat ca nimeni nu a raspuns serios...Mai ales ca am de facut un proiect despre un produs cosmetic inovativ in 2030.credeam ca ideile ma vor ajuta sa-mi imaginez piata mai bine...

| kaddy27 a răspuns:

Cu mai multe gropi rolling on the floor