| Extreme2012 a întrebat:

TPU, cum credeti ca ar fi Bucuresti in anul 2036 dau si funda pentru cele mai bune raspunsuri?

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu sper să nu mai existe Bucureştiul până în 2036 sau să existe dar să nu mai fie capitală.
Ne supărăm când fac mişto francezii de noi dar adevărul ăsta e - Bucureştiul este o pubelă de gunoi.

Dacă însă va mai exista şi va fi tot capitală - va fi în 2036 o pubelă şi mai plină şi mai urât mirositoare.

Apache
| Apache a răspuns:

.daca experienta m-a invatat ceva este ca Romania involueaza de 20 de ani incoace ...deci nu sunt prea optimist in privinta cu viitorul

| DorelSudoru a răspuns:

Iti zic eu ca sigur traiesc pand atunci :d

| AddaSunnii a răspuns:

Eu nu cred ca lumea va evolua prea mult, adica da, vor fi masini mai sofisticate, dar nu vor zbura. Tehnologia va ajunge departe si probabil vor fi masini care sa mearga cu aer/apa sau ceva.de genul...nu cred ca vor fi masini zburatoare, poate doar niste rucsacele mici cu turbo laughing Parerea mea este ca in ritmul asta, probabil Bucurestiul va fi golit de copaci, ca muuulte alte orase sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De rahat va vi capitala cea mai saraca din lume de ce sa fim ipocrirti ce oras dezvoltat bine ca a facut comunismul ceva daca nu eram in secolu 1 sau 2

| NuConteazaShinee a răspuns:

Hmm Bucuresti-ul care e cam singurul oras dezvoltat din tara thinking
cum sa arate?
Se va tot dezvolta, dezvolta si cred ca bucurestiul in maxim 10-15 ani va fi ca orice alt oras european dezvoltat

| SiRo a răspuns:

O sa se faca case din cupru laughing)))) si le vor demola tiganii sa le vanda laughing)