| Dairou a întrebat:

Cum credeti voi, sau cu ce credeti ca este asemanat raiul? Multumesc. Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Ce stim sau ce credem?
stiu ca e pufos,alb si caldut, si nu ai niciun motiv sa te plangi acolo
dar eu cred ca, daca este, e ceva in genul...tot ce ti-ai dorit in timpul vietii.si nu ai avut, gasesti acolo
in cazul meu, multe fete frumoase
nu gagici, doar multe fete frumoase, peste tot doar fete frumoase

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce ce isi doreste omul pe pamant, eu unul ma multumesc sa am tot ce imi doresc aici nu dupa viata