| GulDan a întrebat:

Cum iti dai seama daca esti blestemat?

Imi merge totul prost..am o varsta si n-am facut multe in viata parca sunt blocat si ma invart in cerc.

PS:Se poate trasmite genetic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti merge totul prost, nu inseamna ca esti blestemat, insa atitudinea nepotrivita si gandirea negativa vor atrage necazurile.
Incearca sa iei o pauza, sa meditezi asupra lucrurilor asupra carora ar trebui sa te concentrezi si incearca sa ai o gandire pozitiva, care va atrage energii pozitive.
In viata, toti avem parte de esec pe mai multe planuri, asta nu inseamna ca suntem blestemati, ci doar ca trebuie sa luptam mai mult sau sa ne orientam energia catre altceva.
Bafta!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man si eu am simtit asta si simt asta e, viata e o suferinta atat, doar moartea ne poate elibera atat

| Cedry2k8 a răspuns:

Vor veni si vremurile bune! Nu cred ca exista blesteme. Du-te la un preot. Ai incercat?