| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte ingrijorat!
Acum cateva zile viitoarea prietena a mea, mi-a facut sex oral.
Problema e ca la mine mai apar simptomele de candidoza, dar nu mereu, de exemplu cand mi-a facut oral, nu aveam nimic.
Intrebarea mea e, se poate trasmite si cand nu ai simptome si esti curat sau doar cand apare?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Riscul e pe masura nu sti cand apare dar se transmite cand crezi ca nu ai dar de fapt virusul e prezent.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Posibil sa se transmita si cand crezi ca nu ai nimic iar peste cateva ore apar simptomele. Daca ai probleme ar trebui sa le tratezi la medic si sa nu iti expui prietena la astfel de lucruri.

| Sofer a răspuns:

Vezi dacă îți mai apare. Puneo sa își curețe gura.

| ywar a răspuns:

Viitoarea mea prietena? Ce fumati ma, paraditilor?

| TheGentleman a răspuns:

„Viitoarea prietenă a mea" rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| JustStitch a răspuns:

De ce nu îi faci și tu o ral?

| anonim_4396 explică (pentru JustStitch):

Nu conteaza

| JustStitch a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa se simtă folosită dacă nu-i faci și tuwinking