| Sportacus123 a întrebat:

Cum o să fie ziua de mâine pentru voi? Eu am citit horoscopul și mi-e puțin frică să mai ies mâine din casă.

Răspuns Câştigător
| Tputpu35 a răspuns:

Nu te lua dupa chestiile astea, nu sunt adevarate, iesi linistit, du te la biserica, poate te ar ajuta.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O să fie aglomerata. Dar ancorată în realitate.

| johnnny123 a răspuns:

Te anunțăm mâine, că noi ăștia care nu obișnuim să consultăm horoscopul nu avem de unde să știm în avans.
Dar tu faci foarte bine că nu ieși din casă, mai bine să fii sigur decât să-ți pară rău. Să nu uiți să baricadezi ușa și geamurile și să ții lumina stinsă.

| gabicoo a răspuns:

E bine să te deconectezi de la tabloul electric - să nu-ți ia casa foc. Să închizi telefonul că poți primi un mesaj care să-ți provoace un avc. Și să te ascunzi in beci sau la subsolul locuinței.

Te informăm noi când să ieși la lumină.

| FreddieM a răspuns:

La fel si mie, anunță zi nașpa, de aceea mi-am luat liber luni, nu ies sa arunc nici gunoiul, dacă ma musca vreo mâță, mai bine stau în casa și ma rog la doamne doamne sa treacă mai bine ziua asta nefasta. Fa și tu la fel, poate scapi basma curata.
Cheers