| pitbull93 a întrebat:

voi credeti in horoscop? eu maine am examen la scoala de sofer proba practica, si mi-am citit horoscopul ca mai bine nu o faceam pentru ca ma descurajat foarte tare. acum am si mai mari emoti.

Răspuns Câştigător
| Anne006 a răspuns:

Horoscopul nu este o stiinta exacta. Daca stai sa te gandesti, daca maine ti s-a zis ca vei avea o zi proasta, inseamna ca toti care sunt in aceasta zodie trebuie sa aiba o zi proasta... ceea ce nu prea se intampla. Omul are o zi proasta sau buna din alte cauze, nu pentru ca a zis asta horoscopul. Probabil daca citesti alta versiune de horoscop o sa zica k totul este bine.
Multa bafta maine! Daca stii ca ai facut practica si ca stapanesti tehnicile, o sa ai noroc si o sa iei. Fi relaxat si o sa fie bine big hug

2 răspunsuri:
| AllyLove a răspuns:

Eu cred ca horoscopul e o tampenie adica, inainte mai citeam si eu dar niciodata nu mi s-a intamplat si am mai intrebat unele persoane si tot la fel au spus ca nu se adevereste

| pitbull93 explică:

Dal drecu de horoscop ca nu-i adevarat, am loat permisu