| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce planuri ai pentru ziua de maine? Ti-e frica de ce va fi maine?

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Maine o sa incerc sa dreg ramasitele zilei de azi care a fost o zi, sa zicem, grea. Sau sa zicem, cumplita.

| Caro34 a răspuns:

Am un program mai încărcat, insa sta in puterea mea: sa-l accept, sa-l rezolv, sa-l privesc din partea plina a paharului: voi cunoaste multi oameni noi, ziua va fi palpitanta, plina de iubire, spor, aer curat, shopping etc. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic special.Nu

| 393Dan a răspuns:

Tot aceeasi ce fac aproape in fiecare zi si nu mi-e frica de loc, ca-s Kaℓit deja x]