| n0One a întrebat:

Intrebarea mea este daca voi credeti in chestia asa cu zodiacul. Adica mi-am citit ieri caracteristicile zodiei, si mi s-a parut ca mi se potrivesc in totalitate si am ramas putin masca. Apoi mi-am citit horoscopul pentru maine, adica pentru azi, si azi mi s-a intamplat si in momentul acela am ramas cam socat. Ma gandesc ca si chestia asta cu astrologia este un studiu si este un sambure de adevar acolo daca ajuns asa populara. Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu intotdeauna se potriveste.Cateodata este coincidenta.Nu cred in asa ceva.

| Weedier a răspuns:

Doar coincidenţe.Eu una n-aş putea să-mi ghidez viaţa după previziunile unor "cititori în stele".

| Netrider a răspuns:

Astrologia ar putea fi considerata o stiinta cu toate ca multi cred ca e o tampenie. insa nu te poti lua dupa ce scrie in ziare sau reviste e un kitsch.

| marishaa a răspuns:

Si eu am ramas socata cind mi-am citit caracteristica dupa zodie, dar de fiecare data cind citesc horoscopul pentru o zi la zodia mea citesc si la alte zododii si am observat ca sint si acelea aproape de mine..in fine nu prea cred in astroogie happy