| mihail27 a întrebat:

Cum omori un varcolac?

Răspuns Câştigător
| DrunkenRat a răspuns:

Silver bullets, my friend.

| andMM123 a răspuns (pentru DrunkenRat):

Pai da cu silver bullets da sa fie umplute cu omag

| andMM123 a răspuns (pentru DrunkenRat):

Cu silver bullets da sa fie umplute cu omag

17 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ii dai la trambita pina vomita tot din el.

| hominid dreak a răspuns:

Il vari intr-un colac si sufli la valva pana plesneste.

| ChioruL14 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, am 2-3 in bucatarie si nu mor ai dreacu...

| harciog a răspuns (pentru ChioruL14):

Bai chiorule, am cazut cu tot cu scaun. Aboneazate ca mine la farmacia veterinara.Adeca nu stiu sigur daca mor odata ce tot blocul are dar nu mai vad niciunul.

| Holocaust a răspuns:

Exact cum l-ai creat.Cu imaginaţia.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Si eu visez numai varcolaci de cand joc Underworld laughing

| Purec a răspuns:

Pai mai intai...trebuie sa il observi. Cu mare grija te strecori in spatele lui, iti dai pantalonii jos si il arzi in cur bine de tot. Apoi el se transforma in om... Si tu ai fost candva varcolac sa stii

| mariacris98 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Chiar va uitati pre mult la "chestii" supranaturale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii aranjezi un Blind Date cu ema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti zvarcolesti cu el, si cand iti vini ghini ii inafingi tarusul in c.r.moari instantaneu. dimineata il scoti la soari si disipari di zaci ca nisi no fost.

| xXdoareuXx a răspuns:

Cu grija si cu atentie :p
Modurile de alungare sunt numeroase și implică de obicei zgomotele de metale, cum ar fi tragerea clopotelor, baterea fiarelor între ele.
http://varcolaci.blogspot.com/

| aleally98 a răspuns:

In unele filme i se baga ceva de argint in inima iar in unele trebuie sa ii rupi gatul.

| aleally98 a răspuns:

In unele filme i se baga ceva de argint in inima iar in unele ii rupi gatul si MOARE

| Deni_Mada_2000 a răspuns:

Trebuie sa ai un pistol cu gloante de argint sau poti sa ai orice dar sa fie de argint sau un lemn care il bagi in inima.

| Vasilache_Ionut_1997 a răspuns:

Sall sunt un mare pasionat despre creaturi magice de chesti din astea.Dar un varcolac este greu de ucis pentri ca este foarte poternic.Dar cel mai puternic varcolac este varcolac cu mai putin par dar foarte rar dar cel mai puternic varcolac din lume.