| KM3 a întrebat:

Cum poate un om sa isi descopere comorile pe care le ascunde in suflet? thinking

Răspuns Câştigător
| Animee a răspuns:

Sunt noua pe aici, deci nu ma critica te rog. Eu.....PERSONAL cred ca un om isi descopera comorile sufletesti pe parcursul vieti. I mean..pe parcursul vietii, omul a decoperit iubirea, fericirea, tristetea, singuratatea etc. Asa cred eu! Sper ca te-am ajutat.

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Citeste cartea ''Alchimistul''.Vei afla tot.happy E un roman superb.Si unul dintre cele mai de succes.Autorul este Paulo Coelho.

| T0T a răspuns:

Cu mintea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin meditatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia odata ce le folosesti le ai ca si cum radacina ar fi acolo dar e dependenta de tulpina sa traiasca

| KM3 explică (pentru anonim_4396):

Nu neaparat big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru KM3):

Edit ai dreptate

| anonim_4396 a răspuns (pentru KM3):

Nu stiu. daca o persoana se uraste cu toata forta pe sine ar trebui sa incerce sa se iubeasca prin simplitatea ei, prin lucruri banale, stiu si eu. si daca nici asta nu e de ajuns, tu ce crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as sti ca sufletul e material si se afla chiar inauntrul meu, m-as duce sa-mi fac o operatie chirurgicala. Poate as da de aur. :3333

| Eduaard a răspuns:

Prin iubire.

| KM3 explică:

Si poate si arunc cufarul dupa tine laughing