| HappySadness a întrebat:

Vreau sa stiu daca in revista Comorile Pamantului vor mai aparea bibliorafturi. Imi poate spune cineva?

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Din cate am inteles eu, urmatorul biblioraft va aparea odata cu numarul 30 al revistei, separat, la pretul de 10 lei. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| HappySadness explică:

Stiu ca nu le da gratis dar cand au aparut atunci nu mai era niciuna la chiosc si ma intrebam daca mai aduce. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
20 nr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall nu ti le da gratis trebuie sa le cumperi de la chioscurile de ziare si daca nu are trebuie sa iti dai comanda online