| marcela_1738 a întrebat:

Cum pot sa am si eu puncte sice trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vezi ca pe blog - Din culisele TPU, intr-un articol mai vechi, de vreo 2-3 saptamini - se intituleaza Sugestiile voastre au fost ascultate - ai toate amanuntele legate de punctajul fiecarui raspuns. Tot acolo gasesti cu cat este premiat raspunsul castigator si alte amanunte. Ideea e ca trebuie sa incerci sa raspunzi cat mai bine. Daca mai ai nelamuriri despre site - poate poti sa intrebi direct la cei de la TPU sau la cafeneaua literara unde poti sa spui ce nu functioneaza, ce n-ai inteles, ce nu crezi ca merge bine... Citeste primele doua enunturi (intrebari la de Cafeneaua literara).

3 răspunsuri:
| bozo a răspuns:

Poti trece pe rosu. Sa nu cedezi la trecerea de pietoni. Poti trece prin stanga statiei de tramvai. Poti depasi viteza. Poti sa parchezi aiurea. Poti sa mergi pe contrasens. Dar chiar facand toate astea este greu. Politistii sunt rari, incompetenti, lenesi si spagari.

| LittleZyzy a răspuns:

Pai tot ce trebuie sa faci e sa dai raspunsuri.Primesti puncte pentru raspunsurile date, daca alti utilizatori iti voteaza raspunsurile si daca ai raspunsuri premiate.Pentru mai multe detalii intra pe blog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe blog