| BlonduCristi a întrebat:

Cum pot sa imi aleg visele? Daca pot cel care raspunde corect va primi funda...

Răspuns Câştigător
| wendy434 a răspuns:

E usor gandeste-te la ce vrei sa visezi, la mine merge

5 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Spice-Shop yeee!
Serios acum citeste niste cartii si o sa adormi si visezi ce-ai citit...
Hmm...parca auzisem o mel. care cica iti genereaza vise si trebuie so asculti in fiecare noapte daca o gasesc tio daulaughing

| Smile_9049 a răspuns:

Cartile te adorm? Serios? Nu poti alege visele, practic...visele te aleg pe tine, dar asta e bine, nu? Imprevizibilul, surpriza, placerea te bucura mai mult.Incearca un exercitiu de imaginatie.Stai in pat, inainte de a adormi si gandeste'te la ceea ce doresti, nu poti face asta, cel putin eu nu am reusit.

| AnneMarri a răspuns:

E imposibil, visele sunt gândurile (şi sentimentele) tale de peste zi, nu ai cum să ţi le alegi.
Uite, şi eu aş vrea să nu mai visez şoareci, şi, când vreau să mă feresc de ei, să cad din pat, ci aş vrea să visez că-s pe-un câmp minunat cu flori, unde NU vine un cal să mă omoare. Da, na, nu pot. straight face

| catalineusx a răspuns:

Nu poti.E ca si cum ai spune cum pot sa stiu ce voi face peste 30 de ani.Nu cred ca poti sa iti alegi tu visul, numai daca ai fii conectat cu creierul tau ca la un PC si ti-ai alege din fisierul lui ce @@filme@@ vrei sa ruleze laughinglaughinglaughing. Sper ca te-am ajutat

| ascovit a răspuns:

Pai gandeste non-stop la ceva soi in cateva seri visezilaughing