| hotnogui a întrebat:

Cum se extrage azotatul de amoniu in stare pura din ingrasamintele folosite in agricultura?

7 răspunsuri:
| drutzix a răspuns:

Ai chef sa faci bombe?

| hotnogui explică (pentru drutzix):

Intreb asa de curiozitate ca am auzit ca poti sa faci fumigene cu el.

| drutzix a răspuns (pentru hotnogui):

Hmm, daca vrei sa faci fumigene mai bine folosesti salpetru (azotat de potasiu), pe langa faptul ca e mai sigur nu o sa ajungi pe lista SRI de potentiali teroristi laughing

| Dorotheea21 a răspuns:

Suni la 0785.259.748 si intrebi, sau scrii pe adresa: B-dul Libertăţii nr. 14, sector 5, Bucureşti.
Primesti indicatii garantat. happy

| UnderPressure a răspuns (pentru Dorotheea21):

Omg. I-ai dat nr si adresa SRIului? rolling on the floor)))
Esti trully. laughing

| Dorotheea21 a răspuns (pentru UnderPressure):

La asa o intrebare, trebuia sa-i dau numarul tau!
Incepi sa ma enervezi...

| KanezuY a răspuns:

Te crezi taliban de vrei sa faci bombe?