| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste o stea intr-un cerc? e un fel de simbol.

9 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ptui, simbol satanist mamă, ferește-te de el, șterge întrebarea că o să-ția ducă ghinion.Doamne ajută.

| Bogdanux a răspuns:

E o pentagrama.Zapacitii care zic ca e doar o "stea satanista" sa-si tina gura si sa citeasca asta:

http://en.wikipedia.org/wiki/Pentagram

| AlexC a răspuns:

Daca-l vezi pe un steag e al evreiilor.E steaua lui David, dar poate fi si o pentagrama, sau o stea intr-un cerc.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

E o pentagrama happy

Răspuns utilizator avertizat
| Misu1997 a răspuns:

Da simbolul satanistilor.

| TrupFaraSuflet a răspuns:

Pentagrama...am si eu una:X

| Hayuki a răspuns:

DA este...se numeste steaua satanista sau poate fi luata ca o stea oarecare.Depinde de situatie, folosinta sau scop.

| TheCatInBlack a răspuns:

Este o pentagrama si este un simbol pagan. O seara buna kiss!