| PrazPrăzescu a întrebat:

Daca soarele este o stea, de ce este un cerc?

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pentru ca steaua a ramas fara sigla, de aia. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai steaua incape in cerc. Atentie cu colturile sa nu ranesti cercul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor pentru ca nu e patrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa spui sfera.

| Lagorúthon a răspuns:

Poate tu vezi cercul, dar poate el e un patrat.

Răspuns utilizator avertizat
| HereToHelp123 a răspuns:

Deci...sa lamurim treaba big grin Stelele nu sunt in forma aia, cum desenam noi din clasa 1.Stelele sunt corpuri ceresti, cu lumina si caldura proprie.Sunt ca niste...meteoriti. Si sunt rotunde, nu cu colturi laughing Fundita?

| Awwwww a răspuns:

Nu este un cerc. Steaua este un corp ceresc cu lumina si caldura proprie.

| PapagalGalben a răspuns:

Unde ai mai gasit intrebarea asta? :#
(e comica)