| Antipaticu a întrebat:

Cum va arata lumea, daca tiganii vor fi lasati sa se inmulteasca?

33 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Lumea va avea fata de dos (c!).

| DorelSudoru a răspuns:

De fapt aceasta este apocalipsa...pst si doar a dat atea semne

| Paulla a răspuns:

Nici nu vreau să-mi imaginez.
Populaţie de ţigani să întrecă populaţia umană? Nu se poate întâmpla ceva mai rău de atât.

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns (pentru Antipaticu):

Din păcate.
Legea nu ne permite. Cică ţiganii sunt discrimaţi! Hai nu zău, după ce că trăiesc pe banii noştri sub forma de nu ştiu ce ajutor social, sunt discriminaţi!
Sunt două variante. Ori lumea se va trezi şi va scăpa de rasa asta, ori ne vom îndrepta foarte rapid către autodistrugere.

Răspuns utilizator avertizat
Abh
| Abh a răspuns:

Avand in vedere ca o femeie roma face si cate 10-11 copii, situatia va fi tragica peste 20 de ani. Aceste familii traiesc din ajutoarele sociale. Daca scade drastic numarul de salariati romani, cum le va mai da statul acele ajutoare? Ne vor da in cap pe strada ziua in amiaza mare!

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Ciocolată pentru toată lumea xD

Sper ca te-am ajutat happy

| elasexygagica a răspuns:

Maronie...adica culoarea rahatelului angry

| BDoruAndrei a răspuns:

RomMania! Va fi plică de jafuri, furturi! Crime!

| spike625 a răspuns:

Nu trebuie sa ii inlaturam ci sa ii EDUCAM,dar nu va fi usor, ne trebuie un fel de absolutism, dar fara nedreptati si asta nu ar strica nici pentru romanashii nostri

| AllinaDaniella a răspuns (pentru spike625):

Bine zis! Felicitari. Insa acest om care este atat de deasupra, nu pricepe asta, cred ca dupa parerea lui ar trebui eutanasiati toti.

Răspuns utilizator avertizat
| AllinaDaniella a răspuns (pentru Antipaticu):

Foarte buna mentalitate.

Răspuns utilizator avertizat
| ButelieCuPetrol a răspuns:

In primul rand,lumea strict Romaneasca va fi reprobata din pricina unei noroase confuzii,anume:"romanii sunt tigani"
In cel de-al doilea rand,acest "necurat" ne va insangera urmele moralului cu uitare,strainii si ma rog,poate chiar acesti "inumani" pripiti ai volumului politic(Politicienii straini,Sarkozy de pilda) vor face abstractie de istoria natiunii si vor blama prezentul.(nu sunt vreun iubitor de patrie,totusi sunt DOAR un musafir al acestei vieti, respectiv tari(e cam indirect, nefiind prea inspirat)Multa bafta in a trai!

| MUTUOFERACITATE a răspuns:

GOETHE despre societate

Nimeni n-ar mai vorbi atât de mult în societate, daca si-ar da seama cât de des întelege gresit pe altii.

| Mosotti a răspuns:

Nu se prea poate intampla, ca vine extrema dreapta si echilibreaza treaba. Ca astia-s mai rai ca rromii, este altceva insa.
Dar ar arata lumea destul de negru daca s-ar inmulti f mult.

Oricum ceva ma mira pe mine, desi ei fac cate 3-4-5 copii, pana acum trebuia de mult sa domine Romania ca populatie, nu se intampla insa, deci ceva e. Cica am avea 2 milioane de rromi parca, nu mai stiu exact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neagra...si plina de puscarii pentru ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colorata rolling on the floor laughing. Glumescwinking, ca si acum, ori cu o persoana in plus ori fara, tot aia, mai ales ca deja lumea se inclina spre punctul de jos, al bunei purtari si stima fata de altii happy

| AllinaDaniella a răspuns:

Nu.s si ei tot oameni.

Răspuns utilizator avertizat
| AllinaDaniella a răspuns (pentru Antipaticu):

Poate,insa cu siguranta nu toti, deci sa nu generalizam.

Răspuns utilizator avertizat
| AllinaDaniella a răspuns (pentru Antipaticu):

Posibil,deci concluzia ramane aceeasi: sa nu generalizam.

Răspuns utilizator avertizat
| AllinaDaniella a răspuns (pentru Antipaticu):

Nici nu ma gandeam la altceva. Daca ei sunt animale.crede-ma ca si tu esti la fel, doar ca esti un animal care are gandire, atat tot(sau asa ar trebui). Maturizare placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| AllinaDaniella a răspuns (pentru Antipaticu):

Las-o balta, ai capul prea gol pentru a procesa mici informatii. Cum spunea, mai cresti si comentezi atunci. Bye.

Răspuns utilizator avertizat
| master77 a răspuns:

Jumate din planeta se va innegri si nu din cauze naturale, plantele vor muri deoarece soarele nu va trece de tiganii care tin umbra pamantului, oglinzile retrovizoare la oameni vor fii obligatorii deoarece nu poti sa stii cine e in spatele tau si ce poate sa iti faca, va aparea o noua moneda numita rom, mai puternica decat toate celelalte si singura solutie ar fi mai multe bombe atomice amplasate prin locurile circulate de tigani.