| bestialu96 a întrebat:

Cum vedeti omenirea in anul 2050?

30 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Perfect, te aștept la înmormântare.batting eyelashes

| Woodenpints91 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Pe tien te îngroapă într-o cutie de chibrit la cât eşti de mică laughing

| FucktheSystem a răspuns (pentru Woodenpints91):

Și îmi dau foc, perfect.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Bere, multa bere! Atat de multa incat sa fac baie in ea.

| Dumnezău a răspuns:

Ca in Idiocracy. Ceva pe acolo, sa fiu mai concis; poate nu chiar asa de proasta, dar undeva la nivele apropiate.Si cu multa superficialiate, si oameni din plastic, si la propriu si la figurat.Bineinteles,prostia se va datora si robotizarii excesive, ca pentru multi, deja face iPhone-ul/iPad-ul mai mult de jumate' din lucrurile pe care ar trebui ei sa le faca.(*cough* societatea occidentala, plina de bani si trepanata *cough*)

| Woodenpints91 a răspuns:

Probabil voi fi prea bătrân sau prea mort ca să-mi mai pese de omenire.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Woodenpints91):

Logic că o să fi prea mort, doar nu crezi că apuci mai mutl de ...haide să fiu drăguță, 50 de ani.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Da nici nu vreau să apuc mai mult de 50 laughing. Sper doar să mori cu o zi înaintea meabatting eyelashes

| FucktheSystem a răspuns (pentru Woodenpints91):

Sunt mai tânără, mor mai târziu... dacă nu mă calcă mașina mâine, sau mi se oprește inima etc.
Oricum, de ce vrei să mor cu o zi înainte?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Să vin la înmormântarea ta smug

| FucktheSystem a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nu, dacă îți dau bere pe acolo îmi inunzi cenușa.Nu e sfârșitul la care visam laughing

| Rapplex a răspuns:

Daca computerele vor depasi puterea de calcul a creierul, se spune ca diferenta de intelegere va fi extrem de mare. IBM-ul estimeaza ca computerul Blue Gene va egala puterea de calcul a creierului, deci 2050 s-ar putea sa fie un an interesant, tinand cont de descoperirile ce s-ar putea face.

| Inferno a răspuns:

O sa semene foarte mult cu planeta Marte.

| soimos a răspuns:

In dezastru total!
Distrusa daca nu macar de demografie si pretentiile nerusinate ale prostimii nascuta pentru ca "asa a vrut Dumnezeu", pretentii care vor secatui pamantul de multe resurse si vor distruge fertilitatea solului, astfel incat lumea va ajunge sa consume rame si gandaci pentru a-si asigura necesarul de proteine, atunci macar distrusa fie de razboaiele religios-politice care au ca scop acapararea resurselor!

| OOOLEOOO a răspuns:

Imi vad nepoti big grin

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕Tehnologie si creier, nu.

| Wehrmacht a răspuns (pentru EstiFericitaSauTrista):

Si creier nu? Pai tehnologia aia cine o face ma desteptule? Daca vezi cativa/un grup/un oras/o tara mica plina de prosti inseamna ca asa e peste tot?
Gandeste putin.Sunt niste oameni destepti care fac tehnologie. Dupa ce mor aia, tehnologia continua sa evolueze pentru ca este facuta in continuare de altii destepti.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns (pentru Wehrmacht):

◕ Eu ma refeream ca ei, vor sa inlocuiasca creierul.

| Wehrmacht a răspuns (pentru EstiFericitaSauTrista):

Exagerezi.Nu ar mai exista oameni.Ar fi doar roboti.Nu ar mai avea nimic uman. Dupa ce toti oamenii ar muri de batranete s-ar termina cu rasa umana.Sau pot fi atacati de acei roboti daca au gandire ca a omului.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns (pentru Wehrmacht):

◕ Pai, nu observi ca ne robotizam?

◕ Majoriteatea lucrurilor devin, automate.

| Pantera2012 a răspuns:

O sa fiu presedintele Romaniei Atuncii laughing rolling on the floor ca asa spune Astrograma mea personala da nu spune anul spune ca pot ajunge un bun politician purtator de cuvant sau lider ce tare laughing rolling on the floor da sa nu vina apocalipsa pe 21 Decembrie 2012 laughing rolling on the floor

| unknownn a răspuns:

Nu o vad inca, stai sa ajung pana in 2050.

| darrio2007 a răspuns:

O mai vedem?

| ateuNEGATIV a răspuns:

Sper sa ajung anul ala

| BogdanS a răspuns:

Mai batrana.

| ionut1134 a răspuns:

America anglian rusia etc (tarile bogate) vor fi robotizate iar Romania va fi o ruina plina de rahat suntem cea mai saraca tara nu ma mir ca pleaca toti romani in strainatate Romania este cea mai retardata tara din europa poate ca ataca si extraterestri pana atunci laughing =]]

| Elektro a răspuns:

Eu o vad la fel ca acum

| asdfghjkll a răspuns:

Distrusă

| huuu a răspuns:

Nu o vad nicicum, ca anul asta vine apocalipsalaughing)

| AleXXCiho a răspuns:

Moarta, slabe sperante sa supravetuim pana atunci dar daca da vom fiii foarte avansati in tehnologie