| SquirtleBaby a întrebat:

Cum vi se par persoanele individualiste? Dar cele care nu si-au trait viata pana acum si de acum incep sa se bucure si sa faca ce nu au facut pana in prezent?

1 răspuns:
| miradoniz a răspuns:

hee hee poate nu am înțeles întrebareahee hee dar nu sunt sigura ca poți sa NU FI individualist:eu simt,eu gândesc,eu acționezhee hee și în rest, cu atât mai binehee hee bravo lor, bine ca au reușithee hee restul lumii continua sa încercehee hee